07 zgłoś się, odc. 21

Jakoś udało mi się to skończyć. teraz kobra będzie. serial jest średni, ale świetnie zrealizowany. scenariusze średnie. jakoś się udało obejrzeć. następny raz jak będę miał 60 lat.
07 było średnie i po tym spać. jakimś cudem spałem. ten lek nawet działa. do 5 chyba tylko spałem bo rano leżałem wieki. sny miałem, ale mało pamiętam.
chyba pociągiem wracałem ze stolicy. na stacji byłem i nie było drogi do domu. jakieś firmy były. były na stacji jakieś opakowania to składałem je by sprzedać.
jeszcze coś się śniło i nie wiem. rano wieki. jakoś wstałem o 7.06. zaraz się ogoliłem i po tym znowu leżałem. w końcu poszedłem robić śniadanie, ale tata przyszedł i zrobił. zjadłem na seksie. jeszcze 16 odcinków. po tym chciałem czytać, ale spać się chciało. do 12 leżałem. tylko 19 stron przeczytałem. tylko spać się chce a w nocy śpie. o 14 był obiad to do taty poszedłem, jakoś zjadłem a to łatwe nie jest. widziałem ciut sensacje. na encyklopedię do siebie. tylko leżałem, tylko to mogę. teleexpress i melodię widziałem. po tym ciut friends. no i kolacja i na niej 07. jakoś obejrzałem. w trakcie miałem sranie a nic nie jem prawie. wwczoraj nic. dziś trochę. ostatni odcinek był długi. no i jestem po. teraz ciut lekkiejatletyki popatrzę. mamy szanse na medal. jeszcze wanna i głowę muszę umyć. może kobre się uda. no i spać. jakoś zasnę, ale dziś inny lek na sen. obym tylko jutro rano nie spał. dzień minął.
ciut się ściąga. tylko 30 mega.
jutro rano golenie. potem śniadanie i seks. po tym czytanie. obym tylko nie spał. chcę to skończyć. dzień minie. over and out.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.