Fences, 2016

Dla mnie nuda a to każdemu się podoba. ocena 6,9 i 8 tys. oceniło. ta historyjka nie przedstawia nic co mnie bawi, dlatego nuda. za to świetnie zagrane i to Denzel rezyserował. czas tak leci, że on już 62 lata. dla mnie wszystko nuda i dlatego i to. staram się kasować co mam i nie oglądać nic więcej.
Rajdu nie obejrzałem bo pokazywali lekką atletykę. poszedłem spać i jakoś zasnąłem. trochę spałem i budziłem się, ale ciut spałem. miałem sen. on może był kilka razy ten sam.
coś z komputerem jakimś robiłem. on jak szafa. jakoś go konfigurowałem. coś chciałem odkryć. no nie wiem. tyle tylko wiem.
jakoś o 7.15 wstałem. obudziłem się o 6.30. wstałem i zaraz się ogoliłem. ledwo daje radę. po tym zapisałem sen. tableta sprawdzałem i nie działa jak go dotykam. nie chcę go. może mleko zjem zaraz. zjadłem jak rajd obejrzałem. te relacje są słabe. po tym spać się chciało i leżałem. siatka była i nic nie widziałem. serbki wygrały. jehowi przyjechali po drugim secie i powiedziałem, że nie zejdę po schodach. dali mi spokój. ja leżałem dalej. spać się chciało cały dzień. o 11 poszedłem do taty i nie było go bo sis wraca do siebie. wróciłem do siebie i leżałem tylko. finał się zaczął o 14 to patrzyłem. dobre było. brazylia wygrała 3-2. było na co patrzeć. po tym teleexpress. no widziałem i po tym genialny umysł. nie miałem co robić. jakoś czas leciał. w końcu tata przyszedł zrobić kolację. zrobił i zjadłem, wcale to nie jest dobre. film zmęczyłem jakoś. po nim łazienka. zęby ledwo umyłem. staram się myć tak by ręka się nie trzęsła, średnio się udaje. po tym łóżko i bloga napisałem. jeszcze 07 obejrzę i spać. nie wiem czy zasnę. cały dzień spać się chciało, ale przed snem już nie. może ciut pośpię.
ciut się ściąga. tylko kobra 50 mega.
jutro nie wiem jak dam radę. rano golenie. potem śniadanie i seks. po tym czytanie, oby tylko nie chciało mi się spać. nie wiem jak będzie. to tyle. wcale nie chce mi się pisać. nic mi się nie chce. nie chciałem takiego życia. tylko chce by ono się skończyło bym nie męczył się więcej, ale ja nic nie mogę.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.