Tallulah, 2016

To jest średnie i tak sobie się podoba. ocena 6,5 i tylko 2 tys. oceniło. ja bardzo lubię tę aktorkę, 8 filmów z nią widziałem. nie w moim typie, ale nawet śliczna. słodko niska. ja takie dziewczynki lubię a nie wolno mi. no film średni, ale da się obejrzeć. to nie taka straszna nuda.
po meczu jakoś spałem. trochę to trwało, ale spałem. obudziłem się o 5.46. jeden sen ciut pamiętam.
to było na jakimś dużym bazarze. niby u mnie pod szpitalem. to było jak na chomiku. miałem tam pliki. był serial na południe. ktoś to chciał a miałem tylko dwa sezony. były cztery i chciałem to dodać. chodziłem po tym bazarze i coś robiłem, ale nie wiem. tylko to pamiętam.
rano o 7.15 wstałem jakoś. tak siedziałem tylko. coś w necie pewnie czytałem. przed 8 zrobiłem śniadanie, łatwe to nie jest. obejrzałem seks. po tym ciut czytałem. tv włączyłem i siatka była. nic nie patrzyłem bo spać chciałem. cały mecz przeleżałem. koniec widziałem i serbki wygrały. po tym czytałem ile się dało. losowanie pucharów obejrzałem też. legia gra z tiraspolem. po tym siatka kobiet. mecz dobry choć kobiet. do taty na obiad, który ledwo zjadłem. mecz oglądałem dalej. na ostatniego seta wróciłem do siebie. holenderki prowadziły 14-10 i przegrały. po tym się położyłem, ale nie zasne. jehowi po tym przyszli i dali mi tableta a ja nie umiem go obsługiwać. nic mi się nie chciało robić. w tv siatka leciała. tak sobie leżałem i w końcu tata przyszedł zrobić kolację. to zjadłem na filmie, jakoś przeleciało. po filmie bloga napisałem i tyle. jeszcze 07 i spać. może i zasnę, cały dzień się chciało. łatwo nie będzie.
nic się nie ściąga. tylko 32 mb. kobry mam na miesiąc oglądania.
jutro nie wiem co będzie. może i rano wstanę. potem nie wiem. tata chce bym był u mamy. ja jutro tylko mecz legii chcę obejrzeć. nie wiem co będę robił. nie chce mi się żyć bardzo. nic nie osiągnąłem z tego co chciałem, o czym marzyłem. może to tyle, tylko chcę spać.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.