Trzy kolory: Niebieski, 1993

To nie takie złe. fajna historia choć początek nudny. ale nawet miło się patrzy.
Dekalog fajny, ciut pamiętałem. nie zasnąłem na sensacjach. długo leżałem nim zasnąłem. o 2 się obudziłem i sen miałem, ale nie pamiętam. spałem dalej. nad ranem sen był i ciut pamiętam.
gdzieś na dworzu byłem. dziewczyny ztepsy. Marta na pewno. zarabiałem na giełdzie. uczyłem je by też zarabiały. chciałem by założyły sobie konta i wpłaciły tylko tysiaka. Marta miała dużo. no tyle wiem.
rano nie mogłem wstać. ledwo o 7.40 wstałem. tata zaraz przyszedł i zrobił śniadanie. seks ok był. po tym zęby i czytanie. mało czytałem bo spać się chciało. paczki mam prawie wszystkie. tylko łóżka nie ma a na to czekam mocno. od 13 siatke patrzyłem. o 14 obiad u taty. zjadłem to wróciłem i leżałem bo spać się chciało. teleexpress widziałem i po tym siatka. Jola zadzwoniła i z nią gadałem. tata zrobił kolację. po tym film. po filmie łazienka. głowę umyłem. po tym bloga napisałem. patrzyłem ciut siatki. jeszcze po tym dekalog i spać. obym tylko szybko zasnął. najlepiej na dekalogu.
dali twin i ściągam. chmur odcinek mam.
jutro obym o 7 wstał. mama chce bym u niej był a ja nie chce. siatke popatrze. jakoś dzień minie. życie jest piękne i dziękuje za nie Bogu. stworzył piękny świat. na giełdzie spore straty, ale 8 tys. mam.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.