Demony wojny wg Goi, 1998

Dla mnie nuda dziś. 20 lat temu kupiłem bo się podobało, ale to nuda. Linda świetny, ale to mało. historia nie dla mnie.
Szybko zasnąłem na sensacjach. spałem tylko do 4, ale jeszcze zasnąłem na godzine i sny miałem.
w pierszym byłem na przybosia. szukałem prądu. był jakiś przedłużacz i sprawdzam go i jest zły. nie da się do niego nic podłączyć.
w drugim gdzieś byłem. Mała Mii była i moja sis, i Agnieszka. muza leciała. ja mówię jaka piosenka leci. magic key było i nirvana. sis mówi, że Cobain zginął w wypadku a ja jej mówię, że się zabił bo nie miał pomysłów na piosenki. chyba laptopa chciałem włączyć, ale był problem. co Agi mówiła nie wiem. coś z nią gadałem, z Mii też nie wiem. tyle tylko pamiętam.
rano o 5.30 wstałem. była siatka to ciut patrzyłem i kanada gra tak dobrze, że nie wiem czy dziś z nimi wygramy. po tym ciut muzy słuchałem. potem udało się słownik. po tym msza. nawet fajne. ewangelia Jana świetna. z kazaniem się nie zgadzam. chce do spowiedzi a nie mogę. po tym śniadanie. była wojna to ciut patrzyłem. po 10 do jehowych i podobało mi się tam. o 13 wróciłem do siebie. magików widziałem, po tym familiada, po tym obiad. jak zjadłem to do siebie i siatke patrzyłem. kanada cudem pokonana 3-1. w trakcie zadzwoniłem do Daniela i cioci Mirki. no i na kolacje czekałem. Gadałem z Jolą na fejsie. przyjedzie do mnie na 3 dni. chce kase, ale nie zamieszka ze mną. sam kolacje zrobiłem. tylko ogórek i jajko. ojciec to robił 15 minut. skłócił się ze mną, że całe życie nie miał czasu i nadal nie ma. poszedł sobie to zjadłem. fajke paliłem cały film. po tym łazienka, ledwo się ogoliłem. ledwo stałem. musiałem się trzymać. po tym jak ścieliłem łóżko to się przewaliłem. ale w łóżku jestem. bloga napisałem. dekalog jeszcze i spać. obym tylko spał. paliłem i może to coś da, ale lepiej palić później. no obym tylko spał i rano wstał. dzień jakoś minął.
mało się ściąga, ale powidoki mam. chmury nic.
jutro cały dzień będę czytać. tak mi dzień minie. pewnie nie popiszea chce. czytanie ważniejsze. dzień minie. obym spał. dzień minął.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.