No Escape, 2015

Nie podobało mi się, takie sobie. dla mnie nuda. to ma ocene 6,7. nawet się podba, ale ja musze oglądać lepsze. jakoś to zniosłem. nie bawiło mnie wcale.
obejrzałem sensacje. widziałem to kiedyś. o 23.10 położyłem się spać i od razu spałem. troche się budziłem. rano chyba 4 razy. sny miałem dwa, ale budziłem się to kilka razy śniło mi się to samo.
Stałem na bramce w szczypiorniaka. słabo broniłem. graliśmy z zsrr. albo taka była moja flaga. tylko taką widziałem. jakoś mecz trwał.
w drugim śnie było co innego, ale mało pamiętam. to było obok torów. coś się działo, ale nic nie wiem.
leżałem rano wieki. pewnie o 5 się obudziłem. wstałem o 7 bez problemu. kompa włączyłem i sny zapisałem. po tym o 8 śniadanie. po śniadaniu łazienka. goliłem się, ale pianki już nie mam. musze kupić jakoś. do końca to się nie ogoliłem. zarost jest na brodzie. po tym ćwiczenia. szybko je zrobiłem. zmywam się. 20 min. orbitrek i po 10 piłka i drabinki. po tym wrócłem do siebie i czekałem na obiad. zjadłem jakoś. nowy jest 22 lat. słucha disco polo. czekałem drugą runde ćwiczeń. skończyłem to szybko. jakie dwie fajne panny były. dwie blond. ale śliczne. jutro będą to popatrzę. po tym idola obejrzałem. nie udało się, zawiesiło się i chciałem od nowa, ale tylko reklamy. jutro obejrze. no i po tym teleexpress i kolacja. jakoś zjadłem, ale mało było. teleexpress widziałem. po tym jaka to melodia. po tym łazienka. czekałem na 1z10. ciut popisałem, ale nie to co wczoraj bo tam nie wiem co. popisałem o piosenkach pół strony. 1z10 słabe, tylko myślałem o dziewczynie z dziś. no i film obejrzałem. złoto sprawdzam co chwile i mocno leci w dół. nic nie zarobie. strace troche. film nuda. po nim do łóżka i bloga napisałem. idola patrzyłem, ale nie wiem czy się uda bo nie leci. po tym spać. obym tylko o 7 wstał.
filmy się ściągają. friends i allo nic.
jutro rehab. ciut może popisze. może zapytam tę dziewczyne o imie. to tyle.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.