Sing Street, 2016

To fajne jest. takie niby nic a wszystko ma. muza nie dla mnie, ale fajna. miło grali. miłość była. tylko ta dziewczynka 94 rok. nie w moim typie. miło się patrzyło. w takcie filmu wpadłem na pomysł piosenki polish girls. obym nie zapomniał.
pisałem sporo i na ekstraklase się spóźniłem, ale ciut widziałem. no po tym spać. jakoś zasnąłem i spałem. o drugiej pobudka. jakoś zasnąłem i spałem do rana. rano mase się budziłem.
cudowne lata chyba 3 razy. mało pamiętam. tylko Kevin był i coś robił. chyba zakupy. jechał samochodem. tyle tylko wiem.
następny sen to roboty drogowe. chyba pod warszawą. szeroka droga dwu pasmowa. tam kładziono asfalt. robiono też coś pod drogą. tam jacyś ludzie pracowali pod ziemią. samochody nie mogły jeździć bo droga rozkopana. czasem jeden pas otwierałem. dużo się działo, ale nie pamiętam.
tyle tylko wiem. rano leżałem wieki. tylko zasypiałem. to się skończyło i leżałem nie mogąc wstać. ledwo o 7.30 wstałem. no śniadanie zjadłem. wędlina się kończy. no i po tym czekałem na rehab. o 10 zmienili mi cewnik. po tym ćwiczenia. 5 min. steper i 45 min. orbitrek. po tym masaż kręgosłópa. po tym obiad. po obiedzie ćwieczenia. tylko dłonie i nie robili mi nic innego. to po 70 minutach wróciłem do siebie. muzy ciut słuchałem. pisałem książkę. sztuczki za mną i muza bo bez tego nie żyje. Angela była i wędline mi dała. nóż też mam. ręczniki nie wiem po co, chusteczki nie wiem po co. kolacje zjadłem. ciut teleexpresu słyszałem. ciut po tym tv patrzyłem. napisałem dwie strony i koniec. jutro karaoke musze skończyć. 1z10 widziałem i fajne, po tym film. po filmie ogoliłem się, ale nie moge. mało się goli, ostrza nie ostre. rano będzie duży zarost. po tym do łóżka i bloga napisałem. jeszcze sensacje obejrze. ten odcinek widziałem 12 lat temu. nie wiem o czym to. po tym coś porobie i o 23 spać.
18 mb się ściągnęło allo. friends nic.
jutro rehab cały dzień. ciut może popisze. legia gra i będę chciał obejrzeć. jakoś mi dzień minie. obym tylko spał. chyba się uda.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.