Pitbull. Niebezpieczne kobiety, 2016

Nawet nie takie złe a myślałem, że słabizna będzie. nawet się podoba bo ocena 6,9. 100 tys. oceniło więc popularne. to o kobietach i pewnie dlatego mi się podobało. Maja fajnie. Kulig bardzo mi się podoba. Alicja taka sobie, za nią nie przepadam. film nawet dobry.
film o zamachu na papieża fajny i po tym sensacje. na sensacjach prawie spałem, nic nie widziałem. no i spałem gdzieś do 2. na nowo ciut trwało nim zasnąłem. no i spałem do rana. rano obudziłem się chyba 3 razy bo tyle snów było.
byłem w domu na przybosia i śniadanie robiłem. bułka była i sera słabo. kroiłem go jakoś i małe plasterki były.
potem byłem w pracy w tp. patrze na liste jak pracuje i kto tam jest. pracowałem 31-18. nie wiedziałem co to znaczy. Ewe Włodowską widziałem. na liście był Czarny i Magda Malicha. Był Łukasz Czarnomski nie wiem jak. powiedzieli mi, że się rozwiódł i wrócił. tyle z tego wiem.
Była w pracy też Bogusia Niekraś. ona mnie zapytała czy mam film na dvd. nie pamiętam jaki. ja jej powiedziałem, że mam tylko muzyczne filmy jak Amadeusz. tyle wiem.
takie sny były. leżałem sobie. w końcu pielęgniarka o 6.30 wygnała mnie z łóżka bym się mył. to ubrałem się i mocz spuściłem. wróciłem do łóżka. do 7.10 poleżałem. kompa włączyłem i sny zapisałem. czekałem na śniadanie. no i zjadłem. sam o 9 poszedłem na ćwiczenia. wróciłem o 10.40 bardzo zmęczony. odpoczywałem ciut. no i obiad zjadłem, dalej odpoczywałem i czekałem na rehab. po obiedzie było łatwo. jak wróciłem to zadzwoniłem do taty i jest w szpitalu. miałem mase czasu to mogłem pisać. pół strony napisałem i sztuczka za mną. jeszcze jedną może jutro. kolacja z podłogi bo mi wszystko spada. ciut teleexpressu widziałem. płyn do płukania zębów znowu wylany. wczoraj i dziś tak sprawny jestem. myślałem o książce. jeszcze jedną sztuczke dopisałem. cudem pamiętałem. miałem maila do Julity to jej wysłałem co pisze. może przeczyta. Ela i Ann nie, może choć ona. po tym 1z10. było dobre. po tym film. nie nudziłem się mocno. po filmie łazienka. tylko głowe umyłem i do łóżka. bloga tam napisałem. no i tyle. obejrze pewnie podsumowanie kolejki. sensacji nie. może ciut poprawie co pisałem. myśle o tym i wiem co.
4 mb tylko dziś allo.
jutro cały dzień rehab. ciut na pewno popisze. jakoś mi dzień minie.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.