Jestem mordercą, 2016

Takie filmy robimy rzadko. to było świetne i bardzo mi się podobało. tylko czy ten pan był winny to wątpie. dowodu na to, że zabił 12 kobiet nie było, ale komuniści go skazali i zaraz zabili. może to był on bo po jego śmerci nikogo nie zabijano. no nie wiem. dowodu na to, że zabił nie było i komuniści nie mieli prawa go zabić, ale oni zabijali wielu za nic. film świetny.
wczoraj obejrzałem sensacje. nigdy tego nie widziałem, było o katyniu i fajne. skończyło się o 22.40 to położyłem się spać. na trzeciej części sensacji zasnąłem. no i spałem gdzieś do 2. obudziłem się i wszystko obsikane. cewnik się rozłączył. jakoś zasnąłem i spałem jeszcze. do rana spałem, ale mase się budziłem. snów miałem mase, dwa ciut pamiętam.
w jankach oba sny. w pierwszym wracałem samolotem z napisaną piosenką. nie pamiętam jaka. chyba o tym, że nie wolno mnie kochać. w drugim śnie pracowałem i chyba samochody sprzedawałem. nie pamiętam tego. był jakiś chłopak i dużo sprzedawał a ja nic. myślałem, że mnie zwolnią. te samochody nie miały silników. no miały, ale inne. spotkałem tam Sylwie chyba Pawłowską. nie widziałem z 15 lat. ona była sama. tak jest i teraz. ma z 36 lat i nie wyszła za mąż. tyle pamiętam.
rano leżałem wieki, nie mogłem wstać. przed 8 wstałem i zjadłem śniadanie. po tym zapisałem sny. ciut w necie poczytałem i na rehab. nie było łatwo ćwiczyć. w przerwie obiad i ciut czytałem. znowu ćwiczenia. nie łatwo, musze się trzymać bo się przewracam. po tym do pokoju. tata przyjechał. dał mi chusteczke i ładowarke. ciut z nim gadałem, ale on narzeka, że nie chodzi i umiera. tv ciut po tym popatrzyłem. nawet encyklopedi ciut widziałem, ale spać mi się chciało. no i kolacje zjadłem. wędline swoją jadłem. teleexpress widziałem i czekałem na 1z10. po teleexpressie czytałem wrc i fajne było. troche się dowiedziałem. połowa za mną. mogłem się ogolić, ale trudno. 1z10 ok, ale mało pkt. po tym film. film świetny i po filmie się ogoliłem. łatwo nie jest, wcale nie ostre, ale jakoś daje rade. teraz zaraz obejrze sensacje, widziałem ten odcinek setki razy. chce to skasować. po tym spać. może i zasne, ale bym spał lepiej niż dziś. no i jutro po 7 musze wstać. no obym spał i tyle się nie budził.
friends i allo nic. filmy dali 3. dodałem jeden Wajdy choć słaby, ale jego moge obejrzeć.
jutro ciut poczytam wrc. rehab też będzie. jakoś mi dzień minie.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.