Przemiany, 2003

Pierwsza scena i Maja cała naga. nie lubie tak. nago była często. piersi ok, ale psioszki nie lubie ogladać. nie podobał mi się film wcale. nuda straszna, wynudziłem się na maksa, tylko w karty grałem. to się w miare podoba bo ocena 6,4. tylko dla mnie to tragicznie złe. taka głupia historyjka.
wczoraj nie było co oglądać i położyłem się spać o 22.38. szybko spałem. o 2 się obudziłem jak zawsze, ptem rano się budziłem dużo. snów miałem mase, ale mało pamiętam.
sprzedawano gazety o wojnie i one miały dodatki. ja kupiłem bez tego, tylko same gazety. w jakimś mieście byłem i ktoś te gazety sprzedawał i mówie mu, że już je mam, ale bez dodatków jakimi były flagi. powiedziałem mu, że kupie jeszcze raz. to była flaga polski i może zsrr. tyle tylko wiem z tego.
była bitwa pod kurskiem. byłem niemcem. walka trwa i niemcy nie wygrywają. rosjanie mnie chyba okrążyli i musiałem uciekać. to się jakoś udało i wracałem pieszo gdzieś. tak szedłem i coś się działo, ale nie pamiętam.
jeszcze jakieś sny były, ale nie wiem. rano leżałem długo. nie mogłem wstać. dopiero o 7.20 się udało. no to sny zapisałem. tata przyszedł i zrobił śniadanie to zjadłem na seksie. Carrie wróciła do Biga. po tym czytałem. do 11.15 czytałem książke i koniec. nawet fajne to było. po tym ciut wozy. o 13.40 skończyłem i było ok. po tym ciut friends i przed 15 do taty. byłem u niego od 14.20. tak sobie siedziałem i gołąbki mamy zjadłem. encyklopedi ciut widziałem i po tym tylko muza. tata gadał z sis na skype. mówił jej, że śpi od 21. no dziecko i wstaje o 6. każdy śpi 6 godzin to powinen wstawać o 3. tylko on się kładzie bo nie ma co robić a dla mnie dzień za krótki. tak o 16.30 wróciłem do siebie i dalej muza. o 17 teleexpress i po nim jaka to melodia. po tym golenie, wcale nie ostre i boli. za dwa tygodnie zmienie ostrze. dalej muzy słuchałem. no i 1z10. odcinek świetny i dużo pkt. po tym robiłem kolacje. posmarowałem tylko masło i tata przyszedł i zrobił do końca. no i zjadłem na filmie. fajki ciut paliłem na filmie. po filmie łazienka. po tym do łóżka i bloga napisałem. idola patrzyłem ciut. ciut pamiętam. może jeszcze coś usłysze. po idolu obejrze sensacje i spać. tak mi dzień minął.
nic się friends nie ściąga. allo ciut, tylko 3 mb. filmów nie dają.
jutro obym o 7 wstał. po śniadaniu na rehab. jak ja ten miesiąc przeżyje? miesiąc tam spędze. nie wiem jak będzie. tam mi dzień minie. nie wiem co będę robił. obym tylko wieczorem jakiś film obejrzał. no i chyba to tyle.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.