American Ninja, 1985

Przypomniał mi się ten film, który widziałem 30 lat temu, cudem było na cda. no i jak miałem 8 lat to było fajne a dziś takie sobie. dziecku się podoba a to nuda. biją się a tego nie lubie. ocene ma tylko 6,1 i oceniło 6 tys. dla mnie nuda, obejrzałem bo nie było snookera, wolą piłke.
na snookerze zasnąłem i spałem całą noc. ciut się budziłem, ale spałem. sny miałem, ale nie pamiętam. ostatni ciut.
było boso we śnie i Cejrowski. byłem w Stanach. chciałem bizony zobaczyć. Cejrowskiego spotkałem i coś z nim gadałem. chciałem zapalić chyba fajke. Cejrowski mi coś znalazł do palenia i to nie był tytoń chyba. paliłem sobie przy kimś i jacyś panowie dali mi coś jeść. nie wiem co to było.
tyle pamiętam z tego snu. były jeszcze chyba dwa, ale nic nie wiem. rano wieki leżałem, nie wiem czy budzik zadzwonił bo ledwo przed 8 wstałem. tata przyszedł i zrobił śniadanie. ja zjadłem i obejrzałem sex. po tym jak to Trump przegrał już w pierwszym meczu. kandydat na mistrza już nie gra. największa niespodzianka na razie. po tym czytałem. ciut czytałem, ale chciałem fotki mych dziewczyn. na fb nie ma to otworzyłem nk. widziałem Doti, ale ją mam. Marty nigdzie nie ma. dwa nazwiska sprawdziłem i nic. Emilka jest, ale mam jej mase fotek. Basie Durde znalazłem i w stolicy mieszka. fotki nie chciałem bo taka sobie. Izy nie ma nigdzie. no i Marta z klasy ba, nie ma jej a kiedyś tu była bo pisałem do niej w 08 roku chyba. na to straciłem trochę czasu. dalej po tym czytałem. no i skończyłem przed 14, takie średnie. jutro tylko 30 stron. po tym ciut snookera popatrzyłem. frame trwał godzine i po nim poszedłem do taty. zjadłem kopytka i snookera patrzyłem. taj przegrywał 1-8, ale ciut grał dalej. po godzinie u taty wróciłem do siebie i dalej oglądałem. no i Neil wygrał 10-4. po tym grał Bingham i przegrywał 0-5, ale jakoś do stanu 3-5 doprowadził, jeszcze ma szanse. po tym jaka to melodia i po tym się ogoliłem. jakoś się udało, ale łatwo nie było. coraz mniej ostre, ale daje rade. no i po tym czekałem na 1z10. odcinek fajny. po tym robiłem kolacje, ale tata przyszedł i skończył. po tym film. no i zjadłem sobie, fajki paliłem może 10 min. to lepsze o niebo od papierosa. dużo nie paliłem, tylko tak do snu. po filmie tylko łazienka i do łóżka. no i bloga napisałem. pewnie sensacje obejrze jeszcze i spać. obym spał, ale chce o 7 wstać nie tak jak dziś.
wczoraj zasnąłem i komp chodził całą noc to allo mam 3 odcinki. teraz tylko 5 mega. hitler nic. film dali, ale za słaby. nic nie ściągam.
jutro będę snookera patrzył cały dzień. mam pojechać po balkonik, przyda się bym chodził jakoś. jakoś mi dzień minie, snooker cały dzień. na śniadanie sex a potem snooker z neta. mecz jaki właśnie trwa a nie mogę obejrzeć. to tyle. obym tylko spał i rano wstał.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.