Von Ryan’s Express, 1965

No i słabizna to była. obejrzałem trzeci raz i za każdym razem oceniam niżej. tylko to ma ocene 7,4 więc każdemu się podoba, ale nawet 600 osób nie oceniło. podoba się bardzo a dla mnie nuda straszna. nuda dwie godziny, ledwo to zniosłem. więcej tego nie obejrze.
snookera ciut patrzyłem i zrobiłem śniadanie sam. po tym sex był fajny. był pan, który się obrzezał. fajny był odcinek. po tym skończyłem snookera, Williams przegrywał 3-6. no i po tym czytałem. tylko 20 stron i dalej snooker. tata listy mi przyniósł i mam filmy dobre. w maju obejrze. fotke Joli i już na nią patrze. jeszcze więcej filmów mi przynieśli. obejrze w maju. jedna książka też. przeczytam nie wiem kiedy. snookera obejrzałem i Williams nie zagra na mistrzostwach, to większa niespodzianka niż to, że Perry nie zagra. poczytałem też bloga z 2009 roku. fajnie, że to pisze. o Karolinie masa. wiem, że drugie imie to Laura, ale ona do mnie nie pisze. po tym obejrzałem siatke bo wczoraj na tym spałem. u taty obejrzałem ostatniego seta. skra wygrała 3-2 i gra w finale. u taty zjadłem pomidorową. tak posiedziałem i po 1,5 godziny wróciłem do siebie. tv oglądałem, teleexpress, jaka to melodia i siatki ciut. gdańszczanie słabo. tylko jednego seta widziałem. po tym 1z10, takie sobie dziś. tacie mówie kolacja o 19.20 to on przychodzi o 19 i ma pretensje do mnie. zrobił to zjadłem, tylko herbata zimna. nawet fajke paliłem 40 minut. ten tytoń gorszy. film obejrzałem, taki sobie. po filmie łazienka. po tym do łóżka i napisałem bloga. dzień się kończy, jeszcze ciut snookera popatrzę przed snem.
mało się ściąga, hitler tylko 18 mb do końca. może jutro będę miał. allo jeden odcinek mam z wczoraj jak spałem.
jutro to będę czytał ile się da tak by skończyć książkę. jeszcze 100 stron, może się uda. jehowi mają przyjść i nie wiem ile czasu zabiorą. wieczorem obejrze pasje. w końcu jutro najważniejszy dzień w roku. no nie, niedziela najważniejsza. jakoś mi dzień minie. obym tylko ładnie spał. paliłem i dwie tabletki na sen to może o 6 wstane. zobaczymy, to tyle.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.